Hemen Araba Sat Firmaları

Aracını değiştirmek istediği için ya da nakit ihtiyacı olduğu için aracını satmayı düşünen birçok kişi bulunuyor. Bu kişiler, araçlarını satmak için en bilindik yöntemi tercih ediyor ve çeşitli sitelere ilan açarak araçları ekliyorlar. Fakat bu siteler çoğunlukla, aracınızın fiyatını değerinden çok daha aşağıya çekerek teklif veren kullanıcılardan oluşuyor. Ve ayrıca, ilan açtıktan sonra alıcı bulabilmek için bir süre beklemeniz gerekiyor ve bu sürenin ne kadar olacağı da hiçbir zaman kesin olmuyor.

Araçların değerinde, hızlı ve güvenli bir şekilde satılabilmesi için ortaya çıkan yeni sistem, araçların aynı gün içerisinde tüm işlemlerinin tamamlanıp, belirli bir alıcıya satılmasını sağlıyor. Bu sayede sürücüler araçlarını değerinde satarken, aynı zamanda büyük firmaların ortaklığı ile kurulan bu alıcı sitelere rahatlıkla güvenebiliyor ve satış işlemleri hızlıca tamamlanabiliyor. Aracınızı değerinde, güvenilir bir şekilde ve hızlıca satın alan firmalar

TrinkSat

Trink Sat

iLab Holdingin Arabam'ın sahib olduğu Trink Sat’a aracınızı satmak için dört ayrı adımı tamamlamanız gerekmektedir. Birinci adımda öncelikle aracınız hakkındaki bilgileri içeren formu doldurmalısınız. Aracınızın markası, modeli, yılı, gövde tipi, yakıt tipi, vites tipi, versiyon gibi özelliklerini girdikten sonra, son olarak kilometresini ve rengini seçmelisiniz. Ardından bir sonraki aşamaya geçerek, eğer varsa aracınızdaki opsiyonel donanımların neler olduğu seçmelisiniz. Üçüncü aşamada ise hasar ve tramer bilgilerini belirtmeniz gerekmektedir. Araçtaki tüm parçalar için orijinal, boyalı ve değişmiş olmak üzere üç farklı seçenek bulunuyor ve sizden bu formu doldurmanız isteniyor. Ardından tramer bilgisini ve tramer tutarını girmeniz gerekiyor. Son olarak dördüncü adımda ise telefon numaranızı girmeli, bulunduğunuz şehri seçmeli ve ardından teklif al butonuna basmalısınız. Tüm adımları tamamladıktan sonra yapmanız gereken tek şey, fiyat teklifi almayı beklemektir. Fiyat teklifi, otomatik olarak fiyatlama algoritması tarafından belirlenmekte ve tarafınıza iletilmektedir. Fiyat teklifi aldıktan hemen sonra aracınızı Trink Sat’ın belirlediği bir ekspertize kontrol ettirmeniz gerekmektedir. Burada yapılan olan işlemlerin ardından vermiş olduğunuz bilgilerin doğruluğu onaylanırsa ve fiyat teklifinden memnunsanız, en kısa sürede noterden satış işlemleri tamamlanıyor ve ödemeniz 1 saat içerisinde banka hesabınıza gönderilmiş oluyor. Fakat unutmayın; Trink Sat’ın sunmuş olduğu fiyat teklifi, sadece 48 saat için geçerlidir. Eğer fiyat teklifi sizin için uygunsa, tüm işlemlerinizi teklif iptal edilmeden, yani 48 saat içerisinde tamamlamanız gerekmektedir.

Trink Sat teklifine burdan ulaşabilirsiniz

VavaCars

VavaCars

Petrol Ofisi ortaklığı ile çalışan VavaCars’a aracınızı satmak için belirli adımları tamamlamanız gerekmektedir. Öncelikle VavaCars’ın sitesine gitmeli ve aracınız hakkındaki bilgileri içeren formu doldurmalısınız. Fakat unutmayın; VavaCars, kilometresi 160 binden fazla olan araçları, ağır hasar kayıtlı araçları, ticari araçları, modifiye edilmiş araçları satın almıyor. Eğer aracınız bunlardan en az birine sahipse, VavaCars tarafından bir teklif almanız mümkün olmayacaktır. Aracınız hakkındaki formu doldurduktan sonra son olarak kilometresini ve plakasını yazarak işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz. Bu aşamanın ardından belirttiğiniz araç için bir fiyat teklifi belirlenmektedir. Ardından ad soyad, mail adresi, telefon numarası, konum gibi iletişim bilgilerinizi girmeniz gerekmektedir. Bu bilgileri paylaştıktan hemen sonra size en yakın olan VavaCars merkezini seçmeli, gün ve saat seçerek randevunuzu oluşturmalısınız. Randevu işlemlerinizi tamamladıktan sonra yapmanız gereken tek şey, randevu gün ve saatini beklemektir. Belirtilen gün ve saatte, seçtiğiniz ve randevu aldığınız VavaCars araç alım merkezine gitmeniz gerekiyor. Burada aracınız, bağımsız uzmanlar tarafından ücretsiz olarak ekspertize giriyor. Ortalama 45 dakika süren bu işlemin ardından, doldurduğunuz formdan farklı bir şekilde hasar tespit edilirse, aracınız için verilen fiyat teklifi buna göre değişim gösterecektir. Eğer fiyat teklifini kabul ederseniz, noter işlemleri başlıyor. Tüm bu süreç yaklaşık olarak 3 saat sürüyor ve paranız, en hızlı ve sorunsuz şekilde nakit olarak banka hesabınıza geçiyor ve satış işlemi sona eriyor.

VavaCars teklifine burdan ulaşabilirsiniz

Otonakit

OtoNakit; Borusan’ın sahibi olduğu OtoNakit’e aracınızı satmak için, öncelikle aracınızın belirli şartları sağlayıp sağlamadığını kontrol etmeniz gerekiyor. 2013 ile 2019 model araçlar için 150 bin kilometre üstü ve 2008 ile 2012 model araçlar için 200 bin kilometre üstü, satın alınmamaktadır. Aracın değerinin yüzde 25’i ya da daha fazlası hasar kaydı olan araçlar ile ticari araçlar da satın alınmamaktadır. Aracınıza teklifi almak için öncelikle “Arabamı Fiyatla” formunu doldurmanız gerekmektedir. Bu formda; model yılı, marka, model, yakıt tipi, kasa tipi, vites tipi, model uzantısı gibi özellikler yer alıyor. Ayrıca aracın kilometresi ve hasar kaydı da bulunuyor. Araç hakkındaki tüm bu bilgileri belirttikten sonra bir sonraki aşamaya geçiliyor. İkinci aşamada, araçtaki tüm parçalar için orijinal, lokal boyalı, boyalı ve değişen olmak üzere dört farklı seçenek bulunuyor ve bunları belirtmeniz isteniyor. Üçüncü aşamada ise ad, soyad ve telefon gibi iletişim bilgileriniz ve son olarak aracınızın plakası isteniyor. Bu aşamayı da tamamladıktan sonra telefonunuza gelen onay kodu ile süreci tamamlıyorsunuz ve aracınıza verilen teklife erişebiliyorsunuz. Unutmayın, verilecek olan fiyat teklifi 72 saat için geçerlidir ve bu süre geçtikten sonra randevu almak isterseniz, yeniden fiyat teklifi almanız gerekmektedir. Fiyat teklifi aldıktan sonra “Randevu Al” butonuna tıklayarak size en yakın lokasyonu seçin ve ardından size en uygun gün ve saati seçin. Randevunuz oluşturulduktan sonra telefonunuza SMS olarak randevu bilgileri iletilecektir. Randevuya gelirken; ruhsat, muayene kaydı ve eğer varsa yedek anahtarınızı getirmeniz gerekmektedir. Eğer satmak istediğiniz araç bir başkasının üzerine ise, vekaletname almanız gerekmektedir. Ruhsattaki isim ile IBAN’ı paylaşılan kişinin ismi aynı olmalıdır. Randevu gün ve saatinde OtoNakit’e gitmeli ve aracınız için gereken ekspertiz raporunu almanız gerekmektedir. Ekspertiz ücreti, aracını satmaya karar veren kişiler için ücretsiz olsa da, aracını satmaktan vazgeçen kişiler için özel ve avantajlı fiyattan ücret talep edilmektedir. Saat 15:00 ve öncesindeki randevularda ödemeler, noter işlemlerinin ardından aynı gün hesabınıza geçmektedir. Saat 15:00’den sonraki randevularda ise ödemeler, bir sonraki iş gününde hesabınıza geçmektedir. Cumartesi randevularında ise satış ve ödeme işlemleri, bir sonraki iş gününde, yani Pazartesi günleri tamamlanır. Noter satış bedeli OtoNakit tarafından karşılanmaktadır.

OtoNakit teklifine burdan ulaşabilirsiniz

LetgoOto

Letgo Oto+; Letgo sahibi olduğu ve sadece İstanbul’da aktif olan Oto+’a aracınızı satmak için yapılması gerekenler oldukça kısa ve basittir. Öncelikle aracınızın marka, model, yıl, kasa tipi, koltuk sayısı, motor, vites türü, paketi ve kilometresi gibi temel bilgilerini paylaşmanız gerekmektedir. Ardından ad, soyad, mail adresi ve telefon numarası gibi iletişim bilgilerinizi belirtmelisiniz. Bu bilgiler, verilecek olan fiyat teklifinin ardından, eğer teklifi kabul ederseniz oluşturulacak olan ücretsiz ekspertiz randevusu için kullanılmaktadır. Randevu gün ve saatinde Letgo Oto+ ekspertiz merkezine gitmeli, ardından güvenilir ve profesyonel eksperler tarafından aracınızın ekspertiz raporunun hazırlanmasını beklemelisiniz. Ekspertiz işleminin ardından Letgo Oto+, aracın durumuna göre yeni bir fiyat teklifi sunabilir ya da mevcut fiyat teklifi üzerinden süreci devam ettirebilir. Fiyat teklifini kabul ederseniz, hızlıca noter işlemleri başlatılır ve hemen ardından ödemeniz, en kısa sürede banka hesabınıza yatırılır. Unutmayın, Letgo Oto+ ya da Letgo Oto Plus, sadece 2011 ve üstü model araçlar ile 150 bin kilometreyi aşmamış araçlara fiyat teklifi sunmaktadır. Ayrıca ticari araçlara ve ağır hasar kaydı olan araçlara fiyat teklifi sunulmamaktadır.

Letgo Oto+ teklifine burdan ulaşabilirsiniz

arabahemensat

Hemen Araba Sat; Garajsepetinin sahibi oldugu Hemen Araba Sat, araç bilgilerini girdiğiniz, fiyat teklifi aldığınız ve uygunsa ücretsiz bir şekilde ekspertiz randevusu oluşturduğunuz, ardından ekspertiz raporuna göre yeni bir fiyat teklifi aldığınız, son olarak da fiyat teklifini onaylamanızın ardından noter işlemleriyle birlikte ödemenizin en kısa sürede banka hesabınıza yatırıldığı bir sistemdir. Hemen Araba Sat, noter işlemlerinde ortaya çıkabilecek olan tüm masrafları karşılamaktadır. Ayrıca Hemen Araba Sat, diğer firmalardan farklı olarak takas sistemine de sahiptir. Bunun için araç bilgilerini doldurduğunuz ve fiyat teklifi aldığınız formda yer alan “Takas Düşünüyorum” seçeneğini işaretlemeniz gerekmektedir. Araba.com Hemen Araba Sat’ın sunmuş olduğu fiyat teklifi, 5 iş günü geçerlidir ve sonrasında yeniden teklif almanız gerekmektedir.

Hemen Araba Sat teklifine burdan ulaşabilirsiniz

arabahemensat

ikinciyeni Araba Sat; Anadolu Grubu’nun sahibi olduğu İkinciyeni, 4 adımda aracınızı zahmetsiz bir şekilde satabilmenizi sağlıyor. Öncelikle ikinciyeni.com’a üye olun. Ardından araç değerleme uygulaması olan Carwizz ile otomobilinizin piyasa değerini hızlıca öğrenin. Sonrasında profesyonel ekspertiz ile otomobilinizin satış fiyatını belirleyin, kısacası fiyat teklifi alın. Eğer fiyat teklifini beğenirseniz “Nakit Sat” ya da “Kullanırken Sat” yöntemini tercih ederek satış işlemlerinizi tamamlayın. Nakit Sat, verilen teklif üzerinden aracınızı direkt olarak nakit şekilde satmanızı sağlayan sistemdir. Kullanırken Sat, ekspertiz işlemleri bittikten ve noter işlemleri gerçekleştirildikten sonra aracın, eski sahibi tarafından 500 KM daha kullanılmasını sağlayan sistemdir.

ikinciyeni Araba Sat teklifine burdan ulaşabilirsiniz

arabahemensat

Otonet Araba Sat; Otonet, hızlıca aracınızı satabilmenizi ve ödemeyi anında alabilmenizi sağlıyor. Öncelikle aracınızın model yılı, marka, model, kasa tipi, yakıt tipi, vites tipi, tip, renk, kilometre, plaka ve tramer kaydı gibi bilgilerinin yer aldığı formu dolduruyor, araçta yer alan opsiyonel eklentileri ve hasarları belirtiyor, iletişim bilgilerinizi paylaşıyor ve son olarak belirttiğiniz bilgilere göre bir fiyat teklifi alıyorsunuz. Fiyat teklifini kabul ederseniz randevu oluşturuyorsunuz ve araç uzmanları, aracınıza ücretsiz ekspertiz yapıyor. Son kontrollerin ardından yeni bir fiyat teklifi sunuluyor ve eğer kabul ederseniz noter işlemleri tamamlandıktan hemen sonra ödemeniz hızlıca banka hesabınıza yatırılıyor.

Oto.net Araba Sat teklifine burdan ulaşabilirsiniz

ikincielotoaraba; Arabanızı satmak istiyorsunuz fakat araba sat kriterlerine uymuyor mu? O zaman aracınız için araba ilanı ver diyerek burada ilanınızı yayınlayabilir ve binlerce kişiye ulaşabilirsiniz.

Araba İlanı Ver